Išsikepk batoną pati (pats)! - Forumas

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: galerija 
Forumas » Namų šiluma » Receptai » Išsikepk batoną pati (pats)! (Tarybinis batonas)
Išsikepk batoną pati (pats)!
galerijaData: Antradienis, 2011-01-25, 8:56 AM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Informacija paimta iš: http://aguonele.blogspot.com/2011/01/tarybinis-batonas.html

galerijaData: Antradienis, 2011-01-25, 9:00 AM | Žinutė # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Reikės (2 vnt.):

500 g miltų
260 ml šilto vandens
14 g šviežių mielių
1 1/3 a.š. druskos
1 1/2 a.š. cukraus
40 g sviesto

Aptepimui galite imti kiaušinio trynio & pieno mišinį, ar kiaušinio trynio & aliejaus mišinį. Aš tepiau grietinėle.

Mieles išsitirpinti vandenyje ir palikti minutę kitą kol pasiruošime visa kita.

Miltus susiberti kartu su druska bei cukrumi į didesnį dubenėlį. Į šiuos sausus produktus supilti mielių skystimą ir pradėti minkyti tešlą. Aš tai dariau kombaino pagalba. Po minutės sudėjau gabaliukais pjaustytą sviestą ir užminkiau tešlą. Tai truko ~ 10 min. Suformavau kamuoliuką ir padėjus šiltai leidau 40 min "pailsėti".

Išsiėmiau tešlą ir gerai karts nuo karto "trenkdama" ant stalo ją išminkiau ir jau formavau batoną, kurį vėl uždengus rankšluostėliu palikau šiltai kilti. Man užtruko ~50 min. Bet čia priklauso nuo šilumos wink Pakilusį aptepiau grietinėle, įpjoviau kelis kartus ir pašoviau į įkaitintą 180° orkaitę 30-35 min. Skanaus!

Forumas » Namų šiluma » Receptai » Išsikepk batoną pati (pats)! (Tarybinis batonas)
Page 1 of 11
Search: