III gimtadienio scenarijus - Forumas

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: galerija 
Forumas » Mūsų šventės » Gimtadieniai » III gimtadienio scenarijus (Viskas nuo pradžių iki galo ;))
III gimtadienio scenarijus
galerijaData: Trečiadienis, 2009-06-17, 1:40 PM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Dukrytės III gimtadienio scenarijus.

galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 12:06 PM | Žinutė # 2
Admin
III METŲ GIMTADIENIO SCENARIJUS:

Tema: ,,Dora The Explorer".

Susirinko visi svečiai. Vaikams buvo atskiras staliukas. Pradėjau nuo vaidinimo:

VAIDINIMAS:
Laba diena vaikai, aš esu Dora. O čia mano draugas. Ar žinote kas jis? Žinote?.... Taip, tai beždžionėlė. Jo vardas yra Butas. (Dora)
Sveiki vaikai! (Butas)
Mes žinome, jog šiandien yra vienos mergytes gimtadienis. Jos tėveliai paprašė ją pasveikinti... tačiau, mes nežinome kur ji gyvena... tad mums reikės pagalbos. Ar padėsite mums, vaikai??? (Dora)
Kadangi mes nežinome, kaip rasti tą mergaitę, paklausime žemėlapio. Pašaukime kartu žemėlapį: ,,Žemėlapi, žemėlapi, ateik, žemėlapi!“.(Butas) (Dora)
Štai ir aš-žemėlapis. Labas Dora, Butai, kas nutiko? Ar reikia pagalbos??? (žemėlapis)
Labas žemėlapi, mes, kartu su vaikais keliaujame į vienos mergaitės gimtadienį, jos tėveliai paprašė jai nunešti dovanėlę, tačiau nežinome kur ją rasti, kaip pas ją nukeliauti, namuose jos neradome....
Aš žinau kur surasti šią mergaitę. Ji dabar švenčia gimtadienį pas senelius. Tačiau jūsų laukia labai ilga kelionė.... Pirmiausia, jūs turėsite pereiti per tiltelį, po to per tankų ir klaidų mišką, tuomet reikia surasti namelį, prie to namelio pamatysite šunelį, jis ir nuves jus pas mergytę.
Vaikai, prisiminkime, kur reikės mums keliauti: pirmiausia tiltelis, po to klaidus miškas, toliau namelis ir klausim šunelio. Kur keliausim pirmiausia? Kur? Teisingai, ieškosim tiltelio. Butai, tu matai tiltelį?
Ne...Dora, nematau...
Vaikai, o gal jus matote tiltelį?kur??? kur?Va! Ačiū vaikai. Butai eime per tiltelį. Na, perėjome tiltelį, kur turime keliauti toliau? Vaikai, ar pamenate, kur turime keliauti toliau? Taip, eisime per tankų klaidų mišką. Ar matote mišką??? Matote? Kur??? AAA, ačiū vaikai.
Butai, pailsėkime. Pasigrožėkime mišku, kaip kvepia čia...
Oi, Dora, saugokis, atsėlina vagis!
Butai, nematau vagies....kur jis? Vaikai, kur vagis?Nematau...kur jis? Oj....dovanėlė...
Vagie, negražu vogti, nevok.
Jau per vėlu! (vagis)
Vagie, nevok, atiduok dovanėlę... Vaikai, sušukime vagiui, Vagie, nevok, negražu! VAGIE, NEVOK, NEGRAŽU!
Ojjjj.... imkit dovanėlę....oj....
Vagis atidavė dovanėlę, tad keliaukime toliau. Vaikai, kur mes dabar turime eiti toliau? Perėjome tiltelį, perėjome tankų, klaidų mišką, kur turime eiti toliau??? Turime rasti namelį?Taip.
Butai, matai namelį?ne?aš irgi nematau... paklauskime, gal vaikai mato namelį? Vaikai, matote namelį??? Matote? Kur????VA???o taip....tai šitas namelis. Bet mums reikia šunelio...Vaikai, ar matote šunelį?kur?
Au au au.
VA. Labas šuneli, aš Esu Dora, o čia mano draugas Butas, kuo tu vardu?
Au rrr aš Baksas. Ko ieškote?
Mūsų paprašė vienos mergaitės tėveliai ją pasveikinti su gimtadieniu, ir žinome, jog ji švenčia gimtadienį čia, šitame name, pas senelius, ar tai tiesa?
Rr, au, taip, taip, tikriausia jūs ieškote Rugilės, ji švenčia šiandien gimtadienį, susirinko labai draug svečių ją pasveikinti. Eime, aš jus nuvesiu.
Butai, aš jau matau vaikus. Laba diena vaikai, ačiū kad padėjote atkeliauti pas jus ir surasti Rugilę. Labas Rugile. Mes jums visiems turime dovanėlių. Butai, pakviesk kuprinę.
Kuprine, kuprine. Vaikai, pakvieskime kuprinę kartu: ,,kuprine, kuprine.
Labas Dora, labas Butai. Kvietėte mane?
Taip, norėjome paprašyti vaikams dovanėlių.
Prašau, atiduodu dovanėles.
Vaikai, už tai kad padėjote visos kelionės metu, turime jums dovanėlių.Norite dovanėlių? Prašau. (Išdalinami flamasteriai).
O dabar norime pasveikinti Rugilę su gimtadieniu, padainuokime kartu: ,,Su gimimo diena, su gimimo diena, su gimimo diena, Rugile, su gimimo diena!. (Rugilei įteikiama dovenėlė nuo tėvelių).

galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 12:06 PM | Žinutė # 3
Admin
Po vaidinimo visi šoka šokį-žaidimą:
Žaidėjai susikimba rankomis, eina ratu ir dainuoja:
Šiaudų batai
Šakaliniai padai. (2 k.)
Tuomet visi užlenkia vieną koją ranka ir, šokinėdami ant vienos kojos, dainuoja:
Aš negaliu šokinėt
Man kojelę skauda. (2 k.)
Po to užlenkiama kita koja. Šįkart dainuojama šokinėjant jau ant kitos kojos:
Aš negaliu šokinėti
Man kojelę skauda. (2 k.)

Po žaidimo visi gauna atspausdintą lapą, kuriame reikia parašyti tam tikras raides, figūras.
Po to vaikai piešia , ,,ką norėtų palinkėti gimtadienio proga, ar šiaip, ką nors, susijusį su gimtadieniu".

Papiešus vėl šokis - žaidimas:
Visi dainuoja kartu ir atlieka dainoje nurodomus veiksmus. Dainuojama sustojus, susėdus, sutūpus ar atsigulus. Kas kartą galima pasirinkti visiems labiausiai patinkantį variantą arba išmėginti visus. Dainelės žodžiai skamba taip:
Padainuosim mes sustoję,
Oi oi oi,
Kaip paukšteliai žaliam gojuj,
Oi oi oi.
Padainuosim mes susėdę,
Oi oi oi,
Kaip paukšteliai vienasėdy,
Oi oi oi.
Padainuosim mes sutūpę,
Oi oi oi,
Kaip paukšteliai palei upę,
Oi oi oi.
Padainuosim atsigulę,
Oi oi oi,
Kaip paukšteliai prieš mėnulį,
Oi oi oi.

Po žaidimo ir šokio visi išsitraukia po voką, kuriame yra padaryta dėlionė (paveikslėlis su Dora ir jos draugais).

Vėliau vėl šokama, dainuojama. Valdomas tortas ir šaudomi fejerverkai.

galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 12:44 PM | Žinutė # 4
Admin
Gimtadienio atributika:

Buvau padariusi saldainukus su spec. popieriuku:

Vaikiško šampano etiketė:

Specialūs diplomai dalyviams:

Vaidinimui paėmiau paprastą dėžę, apklijavau ją tampomu popieriumi. Atsispausdinau veikėjus ant popieriaus, sutvirtinau kartonu ir padariau ,,kotelius" jiems laikyti.
Veikėjai:

tiltelis:

Miškas:

Namas ir šunelis:

galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 12:47 PM | Žinutė # 5
Admin
Nuotraukos iš gimtadienio:

Teatriukas:

Dovana - kalbanti ir dainuojanti išsvajotoji Dora smile

Vaikų stalas:

Ratelis:

Forumas » Mūsų šventės » Gimtadieniai » III gimtadienio scenarijus (Viskas nuo pradžių iki galo ;))
Page 1 of 11
Search: