[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: galerija  
Forumas » Mūsų šventės » Kalėdos ir Kūčios » Kalėdinis scenarijus (Kalėdinis scenarijus 2008)
Kalėdinis scenarijus
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:04 PM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
KALĖDINIO VAKARĖLIO SCENARIJUS:

Aprašysiu detalų Kalėdinio vakarėlio scenarijų, kurį vedžiau 2009 metais.

KALĖDINIO VAKARĖLIO SCENARIJUS:
(Jaučio metai)

I. Pradžia: (sveikinimas)

Labas vakaras, visiems susirinkusiems...
Pirmiausia, norėčiau visus pasveikinti su prabėgusiomis Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais. (Vakarėlis vyko tarpe šių švenčių).
Ir palinkėti, kad sutiktą Kalėdinę dvasią, šilumą ir gėrį jaustumėte ne tik per Kalėdas,
o ir kiekvieną syk, kai susirinksite su sau brangiais ir artimais žmonėmis,
ar su tais, kuriais susitinkate kasdien, nors galbūt, jų nė nepažįstate.
Kiekvieną syk, kai pamirštate visas nuoskaudas..., netgi tas, kurias galbūt, sunku pamiršti..
Kiekvieną syk, kai atleidžiate vienas kitam, netgi tada, kai kitas nesigaili...
Kiekvieną syk, kai atiduodate visą save, nors ir niekas to nemato, neįvertina...
Kiekvieną syk, kai jaučiatės geresni, nei buvote prieš akimirką....
Kiekvieną syk, kai nusišypsote, nors aplink nuliūdę veidai....
Kiekvieną syk, kai dovanojate dovanas nesitikėdami gauti atgal...
Kiekvieną syk, kai sužimba naktyje žvaigždės, kai skamba ne vien tik džiaugsmo, bet ir atlaidumo varpeliai...
Tebūna visada Jūsų širdyse Kalėdos!

Kad visą tai išsipildytų, kviečiu visus pakelti šampano taures ir skambiai sudaužus, pradėti Kalėdinę šventę.

II.(Išgeriamas šampanas).

III.Alkotesteris.

Dabar prašau visus pasinaudoti pačiu naujausiu alkotesteriu. Pažiūrėsime, ką iš tikro veikėte šiandien darbe ir koks jūsų girtumo laipsnis. Šis alkotesteris yra labai tikslus. O pasitikrinti reikia taip: priėjus pasilenkti pro kojas ir pasiekti rankomis skaičių. Kurį pasiekiate, toks jūsų ,,girtumo laipsnis“. Taip pat sužinosite ir kokį kiekį alkoholio galite dar išgerti. Taip patariu pasitikrinti po kiekvienos išgertos taurelės. (Čia buvau pakabinusi lapą A2 formato: )

IV.Nominacijos.
Taigi, pasitikrinome alkotesteriu, o dabar visų laukia patys tikriausi ir prestižiškiausi apdovanojimai.
Kadangi kiekvienas žmogus nori būti įvertintas, paskatintas, padrąsintas, apdovanotas ir nesvarbu už ką, už gerą balsą, įspūdingą išvaizdą, nepaprastą sugebėjimą, ar puikiai atliktą darbą. Todėl ir šį vakarą pradėsiu nuo ,,UAB Įmonės pavadinimas“ darbuotojų nominacijų 2008, kurias mane įpareigojo įteikti Kalėdų senis ir elfų taryba. Pirmiausia norėčiau pakviesti ir apdovanoti nominuojamą (V.P. ) (nominacija 2008). Ir įteikti šį diplomą. Prašau ateiti pasiimti.
(Įteikiamos nominacijos, diplomai buvo sugalvoti kiekvienam darbuotojui:
pavz. ,,Misteris smaližius" (kadangi labai mėgsta tortą ir saldumynus. Po apačia buvo juokingi prierašai kaip ,,Mr. smaližius" už pagalbą dietos besilaikantiems žmonėms - saldainių, šokoladų, tortų ir kitų saldumynų masinį naikinimą. ).
Pavyzdėlis:

V.Pertraukėlė (5 min). Po tokių šaunių nominacijų, kviečiu visus pailsėti ar apsilankyti pas Kalėdinius nykštukus.
Skelbiama 5 min. Pertraukėlė. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:05 PM | Žinutė # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs

VI.Burtai.

Kūčių, Kalėdų magija nuo paprastosios skiriasi tuo, kad eilinis žmogus, neturintis jokių išskirtinių galių, šį metą gali patirti pranašiškų regėjimų, valdyti gamtos jėgas, kenkti, padėti, pranašauti... Iš Naujų Metų mes visada tikimės kažkokių stebuklų ir norų išsipildymo . Pagal Rytų horoskopą ateinantys metai, 2009i – tai (Žemės) Jaučio metai.
Jautis – tai prisirišimo prie tradicijų simbolis. Pagal legendą, Jautį išrinko antru, tarp gyvūnų, simbolizuojančiu dvylikametį ciklą, dėl jo begalinio gerumo ir darbštumo.
Todėl ir mes pabandykime pažvelgti į ateitį ir pažiūrėkime kokie metai mūsų laukia. Visi išsitrauksite po vieną kortą, kuri nurodys, kokie metai jūsų laukia (pasigaminau kortas: )

Reikšmės: (jas paskaičiau kiekvienam, pagal eiliškumą)
1.Korta. Liežuvis.
Jus ateinančiais metais būsite per daug tiesmukas ir nepataisomas plepys, nemokantis laikyti liežuvio burnoje. Jei ir toliau negalvosite prieš ką nors sakydami, jus paliks beveik visi draugai (ištvers tik patys kantriausi – arba kurčiausi), o bendradarbiai apsimes turintys be galo daug darbo, neberas laiko su jumis išgerti kavos ir paplepėti. Jūsų geriausias metas ,,šventė: Žolinė“. Patariama į valias prisirūkyti, o tada galėsite kalbėti ne tik su žmonėmis, bet ir su daiktais. Jūsų didžiausia yda, trukdysianti visus ateinančius metus – Plepumas. Jums būtina viską žinoti ir tuoj pat išplepėti. Atsargiai: kaukolė ne guminė, o liežuvis - tik vienas. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:05 PM | Žinutė # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
2.Korta. Širdis.
Ateinančiais metais jus valdys jausmai, dėl to nuolat rizikuojate prisidirbti. Optimistinė ateinančių metų prognozė yra ta, kad Jūsų galva ateinančiais metais fiziškai išliks sveika, tačiau psichologiniu požiūriu – abejotina. Jūsų geriausias metas - Valentino diena. Kol visi vaidins įsimylėję – niekas nepastebės jūsų nesuvaidinto jausmingumo, todėl lengvai pritapsite visur. Jūsų didžiausia yda - pastovus įsimylėjimas. Nedalinkite savo širdies į kairę ir į dešinę, kitaip, greitai galite tapti donoru.

3.Korta. Dviveidis.
Jūs ateinančiais metais būsite tarsi susidvejinęs. Kartais elgsitės smulkmeniškai, kartais paviršutiniškai. Keisite draugus kaip kojines (senus išmesite, naujus priimsite). Šiais metais jūsų niekas nesupras, vadins ,,Kiaule be skrupulų“. Nesijaudinkite, tie kvailiai nežino, kas yra asmenybės susidvejinimas. Ne tik kiti jūsų nesupras, jūs taip pat nesuprasite kitų, ypač, tų – baltais chalatais. Jūsų geriausias metas – Vienos pokylis – ten visi nesupranta nei kur randasi, nei ko atėjo, nei ką apsirengė, nei ką šoka. Jūsų didžiausia yda – kalbėjimas su savimi. Todėl patariama rezervuoti vietą psichiatrinėje ligoninėje jau šiemet, kitąmet, suaktyvėjus ekonominei krizei – gali jų ir nebebūti.

4.Korta. Magnetas.
Ateinančiais metais jūs būsite ,,gera dūšele, bet plika subinėle“. Taip pat tapsite Fatalistu, imsite tikėti likimu ir lunatiku – tikėsite mėnuliu. Dėl viso to, trauksite žmones, kurie turi prichologinių, socialinių, finansinių ir kitų problemų. Minėti žmonės trauks iš jūsų pinigus ir energiją. Tad patariama jau dabar samdyti skolų išmušinėtojus, prisikaupti stiprių nervus raminančių vaistų ,,gerbėjams“ tramdyti, ir atsidaryti ,,bomžų“ prieglaudą. Jūsų geriausias metas - Helovynas. Jūs ir jūsų globotinių kompanija gaus ne tik naudos, bet ir nebus diskriminuojami. Jūsų didžiausia yda - nemokėjimas pasakyti ,,NE“. Tačiau, nepergyventikte, juk ne jūs kaltas – toks 2009 metų likimas. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:06 PM | Žinutė # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
5.Korta. Narcizas.
Ateinančiais jūs būsite kietakaktis ir itin narciziška asmenybė, kuri rūpinasi puošmenomis ir blizgučiais, neperlenkite lazdos, kitaip gali būti sunku vaikščioti lauke nuo per didelio varnų ir vagių susidomėjimo. Juk ne veltui sakoma – varnas traukia blizgučiai. Jei ateinančiais jums nepasiseks įsigyti draugų palankumo vidiniu ar išoriniu žavesiu, nusipirksite juos pinigais, dovanomis ir linksmybėmis. Patariama pradėti dovanoti ir papirkinėti jau dabar, kuo anksčiau pradėsite, tuo didesnis ratas aplin jus bus. Jūsų geriausias metas - Mindaugo karūnavimo diena. Pasisiūsite purpurinę mantiją ir pasijusite karaliumi! Jūsų didžiausia yda - Seksas ir valdžia. Kad ir ką bedarytumėte - visada norite būti viršuje. Persiauklėjimui patariama paskaityti „Kamasutrą".

6.Korta. ,,Barbė devyndarbė“.
Ateinančiais vaidinsite perdėtai darbščią asmenybę. Dirbsite visus darbus iš eilės, pradedant gamyba, baigiant patalpų valymų, norėsite sudaryti ,,Barbės devyndarbės“ įspūdį. Ir taip tikėsitės būti įvertintas darbdavio. Itin perdėtas pedantiškumas erzins visus. Kai pagaliau visi suvoks, kad Barbės visai nėra darbščios, jūs už vargą negausite nė sudilusio skatiko – todėl tapsite labai nusivylusi namų šeimininkė. Jūsų geriausias metas – iki Joninių. Tik po jų visi supranta, jog paparčio žiedo nėra, kaip ir ,,barbių devyndarbių“. Jūsų didžiausia yda - vaidyba. Norint pakeisti likimą į gerąją pusė - patariama keisti darbą, dabartiniame darbe vaidyba nereikalinga, todėl keliaukite į Holivudą, ten pranašaujama sėkmė ,,Nusivylusių namų šeimininkių 5 sezone“.

7.Korta. Vilioklis (ė).
Ši korta parodo, jog kiti metai bus kupini neįpareigojamos aistros. Visais ateinančiais metais gyvenimas jus "veš"… kairėn, kad ir į kurį kelią bepasuksite... Jūs žavėsite ne tik priešingos, bet ir tos pačios lyties atstovus, todėl būkite atsargūs elgdamasis pernelyg draugiškai, galite būti ne taip suprastas. Kadangi visi jumis žavėsis ir grožėsis, nuo to nebūsite apsaugotas nei pats. Suvoksite, kad su veidrodžiu jus sieja niekieno nematomas parapsichologinis ryšys. Tad puoselėkite jį ir grožėkitės savo atvaizdu. Jūsų geriausias metas – visi ateinančių metų baliukai – Ir pasipuošti galima, ir "chebros" daug, ir išgerti duoda. Jūsų didžiausia yda - vienkartiniai nuotykiai. Tad patariama arba riboti juos, arba suvartojamą alkoholio kiekį – kitaip, galite gauti šoką prabudęs ryte. Jūsų ateinančių metų šūkis bus: ,,Tikras donžuanas rengtis turi ne tik skoningai, bet dar ir labai greitai.“
8.Korta. Pitbulis.
Būsite pernelyg šiurkštus ir žiaurus, todėl aplinkiniams patartina visada turėti tvarsliavos ir jodo. Nuolat jausite aplinkiniams aistrą, deja, daugiau juos mušite, nei mylėsite. Jūsų geriausias metas – Užgavėnės. Galėsite peštis, deginti iškamšas, valgyti ir kitais būdais reikšti savo agresiją. Jūsų didžiausia yda - ginčai. Už tai jūs ir imate muštis. Venkite vakarėlių, nes mėgsite kelti girtųjų skandalus ir muštynes, o jei jau teko pakelti taurelę – iš anksto apsivilkite tramdomuosius 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:06 PM | Žinutė # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
9.Korta. Moksliukas.
Ateinančiais metais busite liguistos fantazijos teisuolis ir pats tikriausias moksliukas. Jums bus būdingas nesveikas, nepagrįstas optimizmas, noras ,,griaužti“ knygas, mokslinius žurnalus ir poreikis kartkartėmis pabėgti iš namų. (Dažniausia į biblioteką ar artimiausią knygyną). Jūsų geriausias metas – lapkričio pirmoji - Būkite pagerbtas už visuomenės labui nuveiktus darbus už kuriuos niekas nemokėjo atlyginimo. Jūsų didžiausia yda - Mokslai. Antrajai pusei nuolatos sakysite, kad einate pas meilužį, meilužiui - kad lekiate pas antrąją pusę, o pats pasislėpsite sandėliuke po laiptais ir skaitysite žurnalą "Mokslas ir technika".

10.Korta. Nevykėlis.
Būsite tikra rakštis...kur, ir pats žinote... Jums ateinančiais metais fortūna įtaisys ragus. Neveltui ateinantys jaučio metai... jūs pajusite ne tik ragus, bet ir kanopas... Būsite prispaustas gyvenimo negandų ir nesėkmių. Nors yra galimybė ir įsimylėti. Tačiau meilė bus akla, atsargiai - galite pamilti ir ožį. Persekios nuolatinis skolos jausmas, nors ateinantys metai nieko gero jums neduos, o ir negausite nieko gero iš kitų žmonių, tačiau jausitės skolingas ir vienam, ir kitiems. Jūsų geriausias metas - didysis penktadienis prieš Velykas. Liūdna diena – Liūdnam žmogui, tad galėsite iki valios liūdėti. Jūsų didžiausia yda - Bėdos. Kad ir ką bedarytumėte... viskas nesiseks, net arbatos puodelį negalėsite išgerti neapsipylus. Jei neištvėrus nesėkmių virtinės bandysite pasidaryti galą...nė nemėginkite...nepavyks, nulūš visos šakos, suges bevažiuojantis automobilis, o prarytos piliulės – pasirodys esą vitaminai...

11. Korta. Melagis.
Ateinančiais metais tarnausite vien melui ir netiesai. Todėl visi draugai vengs pokalbių su jumis, nes laikys jus itin pavojinga asmenybe. Tiek prisimeluosite, kad nė pats nebežinosite, kur tiesa, kur melas. Blogiausia tai, kad be prestojo ,,trinsite lazankes“ ne dėl naudos, o pagal principą - „menas – menui“. Jūsų geriausias metas – balandžio pirmoji – galėsite nuolatos meluoti – ir niekas ant jūsų nepyks. Jūsų didžiausia yda - vertybių tūkumas. 2009 metais jos dings kaip ir jūsų uždirbtas milijonas, kurio niekada neuždirbsite.

12.Korta. Vidinė kova.
Ateinančiais metais norėsis jums būti drugeliu, bet polinkis į depresiją trauks prie žemės. Galėsite būti idealus psichoterapeutas, jei nebūsite idealus pacientas. Pasireikš sugebėjimas visus matyti kiaurai, bet neišplepėsite to, ką matysite, nes labai išsigąsite. Jūsų palankiausias metas bus jei pateksite į kalėjimą – galėsite ten visko norėti, bet nieko negalėti. Jūsų didžiausia yda - norų ir galimybių nesuderinamumas. Patariama daryti viską prišingai, tuomet kitą dieną galėsite pasidžiaugti, kad vakar išsipildė jūsų noras.

13.Korta. Juokdarys.
Būsite nuolatinis pajuokų objektas, visi iš jūsų juoksis, kvatosis ir krės jums pokštus. Bet nepergyvenkite dėl to, ateinantys metai jums pranašauja du naujus, pačius geriausius draugus – Minedą ir Antaną Nedzinską. Prasidėjus jūsų trijulės draugystei – atsivers naujos galimybės. Didelė tikimybė, jog įsidarbinsite seime. O ten pasijusite kaip žuvis vandenyje – savo vietoje – su savais. Jūsų geriausias metas – kvailių diena. Galėsite neapsimetinėti protingu ir būti savimi. Jūsų didžiausia yda - atsidurti ne laiku, nereikiamoje vietoje. Todėl patariama būti kuo dažniau namuose. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:07 PM | Žinutė # 6
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
14.Korta. Šykštuolis.
Ateinančiais metais tapsite itin šykštus, todėl įgausite naują ,,šykštuolio” pravardę. Gailėsite visiems ir visko, netgi pats sau. Taupysite net vandenį ir muilą, todėl prausitės tik šeštadieniais. Kitomis savaitės dienomis apsiribosite jautriausių kūno vietų nuskalavimu. Naujus apatinius marškinius pirksite tik tada, kai senieji visiškai susidėvės, o kad drabužiai per greitai nesudiltų, juos skalbsite kuo rečiau. Užtat auksiniais papuošalais vaikščiosite apsikarstės it kalėdinė eglutė. Jūsų palankiausias metas – jūsų gimtadienis, tada gausite daug dovanų, o kitiems dovanoti atgal nereikės.

15.Korta. Keliauninkas.
Ateinantys metai jums bus kelionių metai. Keliausite iš vienos vietos į kitą, nesėdėsite namuose. Patariama užsirašyti namų adresą ir nešiotis su savimi, nes nuolatos keliaudami, galite pamiršti, kur gyvenate. Jūsų didžiausia yda ta, kad mėgstate keliauti nemokamai, todėl saugokitės traumų bėgdami nuo kontrolierių, ar taksistų. Arba viešuoju transportu nemokamai, stenkitės važiuoti anksti ryte arba vėlai vakare - tada mažiausia tikimybė pakliūti kontolei. Norėdami išvengti nesusipratimų - prisiminkite, jog ne kiekvieno šalikelėje sustojusio automobilio savininkas – ruošiasi jus pavežėti, galbūt jis sustojo pakalbėti telefonu.

16.Korta. Vaisingumas.
Ateinančiais metais būkite itin atsargus, ypač, jei esate vyras, labai didelė tikimybė tapti nėščiam. O jei taip ir atsitiktų – laukite mažiausiai dvynukų. Gerai, kad metai turi tik 12 mėnesių, o nėštumas trunka 9. Jei pavyktų išvengti šeimos pagausėjimo, tikrai nepavyks atsikratyti naujų augintinių, kurie rujomis plūs į jūsų namus, pradedant tarakonais, blusomis, pelėmis, baigiant katėmis ir šunimis... Geroji pusė ta, jog galite tuo pasinaudoti ir įkurti nuosavą cirką, galbūt net užsidirbsite.

17.Korta. Laimė.
Ateinančiais metais jus lydės sėkmė. Darbe gausite premiją – sužinosite, jog ateinančiais metais vis dar turėsite darbą. Dalyvaukite visose įmanomose loterijose - jeigu nieko nelaimėsite, bent jausitės užimtas. Įsigysite bent tris mobiliuosius telefonus su skirtingų ryšių kortelėmis, taip jausitės itin laimingas, nes turėdamas visus įmanomus ryšius, visada kalbėsite pigiausiai. Būsite visada patenkintas, išsišiepęs ir linksmas, taip priversite arba kitus šypsotis, arba gailėti jūsų, dėl psichinių sutrikimų. Nepergyvenkite, mėgaukitės sėkme ir pakilia nuotaika, dar kitais metais, gali taip nepasisekti.

18.Korta. Moneta. Didžiausias patarimas šiais metais – imti iš gyvenimo viską. Bet dėl viso pikto atsiminti, iš kur paėmei. O taip pat nepamiršti, kad pinigai ateina ir išeina, ir išeina, ir išeina... Jei vadovausitės šiais patarimais, 2009 metai turėtų būti jums labai turtingi. Pinigai tekės upėmis, pats vartysitės kaip inkstas taukuose, todėl, kai kiti dejuos ir merdės dėl krizės pasėkmių – jūs gyvensite ir mėgausitės visais gyvenimo malonumai.


VII.Žaidimas ,,STAIGMENA“.

Kad truputį pajudėtumeme, kviečiu pažaisti žaidimą ,,Staigmena“. Prašau sustoti rateliu. Vienam iš jūsų, paduosiu dėžę, kurią jūs turėsite siųsti vienas kitam. Kol skambės muzika, tol dėžę perdavinėsite vienas kitam. Kai muzika sustos, pas kurį atsidurs dėžė, turite įkišti į ją ranką į dėžę nežiūrėdamas ir išsiimti pirmą pasitaikiusį daiktą. Pagal taisykles, tą daiktą turite užsivilkti, užsidėti, apsimauti ar apsiauti ir toliau tęsti žaidimą 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:07 PM | Žinutė # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Daiktai dėžėje:
1.Liemenėlė diiidelėėė;
2.Stringai;
3.Pėdkelnės (aš dėjau tokias rožines su didelėm skylėm);
4.Vaikiška kepuraitė;
5.Darbininko pirštinės;
6.Vyriskos kelnaitės (gali būti vyriški stringai);
7.Skarelė;
8.Kaklaraištis;
9.Kojines ilgos;
10.Diržas (barbiškas, kuo juokingesnis);
11.Bateliai ant kulniukų;
12.Kareiviška maikutė;
13.Sijonas;
14.Megztos šlėpetės;
(galima prigalvoti įvairiausių juokingų apdarų, priklausomai nuo žaidžiančio žmonių kiekio)..

VIII.Žaidimas atspėk kas tai...Žaidėme žaidimą...pasidalinome į 4 grupeles, iš grupelės išrenkamas lyderis, kuris turi apibūdinti žodį, nevartojant jo šaknies ir jo paties. kiti turi atspėti. už kiekvieną teisingą atsakymą, dalinau kalėdinius pinigėlius.

IX.Aukcionas.
Kadangi artėja gana sunkūs laikai, ypatingai jaučiama ekonominė krizė, todėl, norėdami išsaugoti ,,UAB imonės pavadinimas“, garsūs dizainieriai, papuošalų, kvepalų kūrėjai ir kitos meno ir grožio ikonos nutarė padėti mūsų firmai ir skyrė prabangiausius, garsiausius ir nuostabiausius savo kūrinius. Kuriuos parduosime šiame aukcione. Norint nusipirkti galite grupuotis su kitais asmenimis, tačiau aukciono prekių bus gana daug, prašome apsiskaičiuoti (čia bus panaudojami žaidimo metu gauti pinigėliai).
1.Pirmoji aukciono prekė – nuostabus papuošalas. Tai žymaus dizainerio Versace sukurtas vienetinis žiedas. Jis pagamintas iš 29 gramų baltojo aukso ir inkrustuotas rubino akmenimis. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (žiedelis paprastas su didele akimi dirbtine smile ).
2.Prabangus porcelianinis indų servizas. Toks servizas – kiekvienos save gerbiančios šeimininkės reikalas. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (Plastikinės lėkštės).
3.Nuostabūs kailiniai iš ,,Nijolės” kailių salono. Papuoš kiekvieną moterį ir sušildys. Pradinė kaina: 100 Kalėdinių pinigų. (pakabukas su kailiniuotu gyvūnėliu).
4.Senovinio tipo stalinė lempa, patobulinta šiuolaikine technologija. Ypatinga tuo, jog nenaudoja elektros energijos, todėl labai vertinama ir prabangi. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (žvakė).
5.Rankinis masažuoklis. Naudodamiesi rankiniu masažuokliu su 3 masažuojamaisiais paviršiais jaukioje namų aplinkoje jūs patirsite tokius pat pojūčius, kaip profesionalaus masažo metu sveikatingumo centre. Jis sukurtas ir skirtas jūsų savijautai gerinti: jis mažina nuovargį, mėšlungius ir raumenų skausmą, didina organizmo energetiką ir raumenų tonusą, nuima įtampą bei stresą. Naudojantis rankiniu masažuokliu nereikia nusirengti, drabužiai netrukdo masažui. Tačiau, jeigu norite, galite masažuoti ir atviras kūno dalis. Galimi įvairūs masažavimo greičiai. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (masažuoklis rankinis). 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 1:08 PM | Žinutė # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
6.Nerūdijančio plieno termosas, dvigubos izoliuotos sienelės, dangtis su silikoniniu kraneliu, nedūžtantis. Atitinkantis visus higieninius reikalavimus. Lengvas ir gerai valomas. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (buteliukas vaikiškas su čiulptuku).
7. Antibakterinis burnos gaiviklis ,,Mintorol”, dėl jo ypatingos sudėties būsite pastebimas visur ir visada. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (česnakas)
8. Liekninantis diržas. Tai naujas mados klyksmas. Jis labai plonas, nepaprastai tvirtas ir tikrai nepastebimas po drabužiais. Jokių ryškių siūlių - nieko, kas matytųsi po drabužiais. Itin tvirtas ir elastingas. Labai patogus, kūno spalvos. Puikiai prilaiko nugarą, gerina laikyseną, vienodai tinka tiek vyrams tiek moterims. Universalaus dydžio. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (elastinis bintas)
9.Kelionių agentūros ,,Pez tur” paskirtas prizas – kelionės bilietai į jūsų pasirinktą vietą. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (2 bilietai autobuso važinėjimui mieste).
10.Naujausias mobilusis telefonas, su 8 mega pikselių kamera, vaizdo stabilizatoriumi, muzikos grotuvu, puiki garso kokybė, nenaudoja jokio akumuliatoriaus, todėl nereikia jo įkrauti, didelis atsparumas smūgiams, atsparumas vandeniui irk t privalumai. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. (senovinio, laidinio telefono ragelis su visu laidu).
11.Užmaunamoji vakcina nuo visų imuninę sistemą trigdančių ligų, virusų, infekcijų. Tai subalancuotų multivitaminų kompleksas vyresniems nei 18 metų žmonėms. Vartojant šią vakciną, ne tik apsisaugoma nuo galimų užkrėtėjų, bet ir stimuliuojamas visas kūnas, ypač pagerėja savijauta, didėja bendras organizmo atsparumas ligoms, stresams. Pradinė kaina: 100 kalėdinių litų. ( prezervatyvas).
12.Energetinis gėrimas. Šis veiksmingas gėrimas, sukurtas specialiai įtemptoms fizinio ir protinio darbo situacijoms. Jis gali būti vartojamas bet kokiu atveju: sportuojant, dirbant, vairuojant ar laisvalaikio pramogų metu.Energetinis gėrimas padidina fizinę ištvermę, pagreitina reakciją ir gebėjimą susikaupti, pagerina nuotaiką, suteikia budrumo, skatina medžiagų apykaitą. Pradinė kaina: 100 Kalėdinių pinigų. (Buteliukas alkoholio).

X. Sveikinimai ir fejerverkai.
Kalėdų, kaip ir kitų švenčių, dienomis didelė magiška jėga buvo priskiriama sveikinimams bei linkėjimams. Jie buvo laikomi lyg savotiškais užkalbėjimais, turinčiais neabejotinai išsipildyti. Prašau visus visus paimti šias atvirutes ir užrašyti palinkėjimus ar atsiprašymus vieni kitiems, po to jas sumesime į dėžę, ir išsitrauksime. Parašo visi linkėjimus ir sumeta į dėžutę, tuomet viskas išmaišoma ir išsitraukiama.

Kągi, Didžioji metų šventė jau beldžiasi į mūsų namų duris. Tebus ji puikių ateinančių metų pradžia... Kviečiu visus į kiemelį, pasigrožėti fejerverkais, šaunami fejerverkai, uždegamos liepsnelės, geriamas šampanas...

ŠVENTĖS PABAIGA.

Šį scenarijų sukūriau pati, pasinaudodama įvairia medžiaga... smile 
galerijaData: Antradienis, 2011-12-06, 12:01 PM | Žinutė # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Kortos burtams. pdf


 
Forumas » Mūsų šventės » Kalėdos ir Kūčios » Kalėdinis scenarijus (Kalėdinis scenarijus 2008)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: