[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: galerija  
Forumas » Forumo taisyklės » Forumo taisyklės » Forumo taisyklės (Pagrindinės taisyklės)
Forumo taisyklės
galerijaData: Penktadienis, 2008-08-08, 3:19 PM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Visi dalyviai, norintys diskutuoti šiame forume, privalo įdėmiai perskaityti šias taisykles. Jas pažeidę nariai bus įspėjami, o surinkus tam tikrą skaičių įspėjimų bus baudžiami ar net šalinami iš Forumo. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Bendros taisyklės:

1. Būkite mandagūs, kultūringi, gerbkite Forume besilankančius žmones, neįžeidinėkite vienas kito ir laikykitės kitų etikos taisyklių. Savo asmeninius santykius aiškinkitės privačiomis žinutėmis.

2. Temų pavadinimus rašykite tik lietuviškai (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Tekstai didžiosiomis raidėmis suprantami kaip šaukimas - nešaukite vienas ant kito ;). Pavadinimus formuluokite aiškiai. Temos autorius, nesilaikantis šių taisyklių bus baudžiamas įspėjimu, o jo pradėta diskusija bus uždaroma, trinama arba pervadinama kitu pavadinimu. Temos be aiškaus turinio bus šalinamos be įspėjimo.

3. Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje, prieš tai įsitikinę, kad tokios ar panašios temos dar nėra, pasinaudodami Forumo paieška.

4. Jei neturite ką pasakyti, geriau nerašykite. Draudžiamas spamas, nuorodos į netinkamo turinio puslapius.

5. Į Forumą keliamos nuotraukos turi būti kokybiškos ir nedidelio formato, nenusikalstamo pobūdžio. Nuotraukos, neatitinkančios šių reikalavimų, bus šalinamos be įspėjimo.

6. Forume griežtai draudžiami betkokie reklaminio/komercinio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio nick‘e, avatare bei paraše). Komercinės žinutės bus šalinamos be perspėjimo, o jų autorius baudžiamas. Jei tokios žinutės pasikartos, jas rašęs dalyvis bus pašalintas iš forumo be perspėjimo.

7. Vienas žmogus gali užsiregistruoti tik vieną kartą. Paaiškėjus, jog tas pats dalyvis diskusijose naudojasi keliais nick‘ais, visi jo nick‘ai bus užblokuoti, o jam pačiam uždrausta dalyvauti Forume.

Administratorė pasilieka teisę periodiškai keisti/papildyti/tobulinti taisykles.

Jei turite kokių klausimų, nusiskundimų ar pasiūlymų, kreipkitės į Forumo Administratorę privačia žinute arba el.paštu: l.puidokaite@gmail.com

Atsakomybės apribojimas

galerija.ucoz.com yra privati Forumo savininko nuosavybė. Jo taisykles nustato pats Forumo savininkas, kadangi į tai turi pilną teisę. Jūsų dalyvavimas Forume automatiškai numato sutikimą su šiomis taisyklėmis.

Administracija nekontroliuoja Forumo dalyvių paskelbtos informacijos turinio, todėl jūs esate atsakingas už visą informaciją, kurią platinate savo pranešimuose. Bet kokios informacijos talpinimas Forume reiškia, kad turite visus reikalingus leidimus šio turinio platinimui.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią Jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi galerija.ucoz.com Forumu, naudojate išimtinai savo nuožiūra bei rizika. Administracija neatsako už jokią materialinę ir nematerialinę žalą padarytą vartotojui ar tretiesiems asmenims dėl paskelbtos informacijos turinio.

Administracija negarantuoja už Forume pateikiamos informacijos tikroviškumą ir naudingumą.

Administracija gali redaguoti ar perkelti bet kokį Forume esantį turinį. Taip pat pasilieka teisę bet kokią paskelbtą informaciją panaikinti iš galerija.ucoz.com, jeigu ši informaciją prieštarauja Forumo taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas Forumo turinio, dizaino ir duomenų bazių informacijos pakeitimas, apdorojimas, kopijavimas, platinimas ir/ar kitoks naudojimas be raštiško galerija.ucoz.com leidimo yra autorinių ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 
Forumas » Forumo taisyklės » Forumo taisyklės » Forumo taisyklės (Pagrindinės taisyklės)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: