[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: galerija  
Forumas » Sveikam kūne - graži siela.. » Sportas, dietos » Lieknėjimo preparatas ALMASED (ALMASED)
Lieknėjimo preparatas ALMASED
galerijaData: Trečiadienis, 2009-08-12, 3:07 PM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
ALMASED

Šiuolaikinis gyvenimas priverčia mus mažai judėti, skubant valgyti netinkamus produktus, maitintis greitu maistu, persivalgyti. Todėl atsiranda nutukimas, bloga nuotaika, virškinimo sutrikimai ir kitos ligos. Bloga mityba tai nutukimo, infekcijų ir daugelio kitų ligų padarinys.
Daugelis jau yra išbandę įvairias dietas, alinantį sportą, sveikatą gadinančius cheminius preparatus, tačiau svoris nekrisdavo, o jei pavykdavo atsikratyti keletą kilogramų, pradėjus maitintis normaliai – jie atsinaujindavo dvigubai.
Tačiau yra nauja išeitis - ALMASED. Šis preparatas yra pagamintas 100 procentų vien tik iš natūralių medžiagų ir pagrįstas baltymų pagrindu. Jis pagamintas iš fermentuotos sojos (53 proc.), lieso pieno jogurto miltelių (22 proc.) ir medaus fermentų (25 proc.). Yra praturtintas visais žmogaus organizmui reikalingais vitaminais. Todėl nieko nereikia gerti daugiau, išskyrus magnį.
Preparatas prisotintas vitaminų (A, C, E, L ir kt.), mineralų ir amino rūgščių, todėl naudojant vien ALMASED - jūs gausite pilną mitybą. Geriant ALMASED galima visiškai pakeisti maistą keletui dienų.
ALMASED ne tik padeda atsikratyti svorio, bet taip pat yra geras organų senėjimo stabdymo ir saugojimo preparatas.
Atlikus bandymus, pastebėta, jog geriant ALMASED per 6 mėn. grupelė žmonių numetė 42 proc. ir daugiau svorio, nei bandant kitas dietas ar preparatus. Pagal tyrimo rezultatus, tirpo riebalai aplink problematiškiausias kūno vietas – juosmenį, pilvą, šlaunis, tačiau liko išsaugota vertinga raumenų masė, žmonės turėjo daug energijos.
Šis preparatas itin tinkamas debetu sergantiems asmenims. Dabar debetu sergantys žmonės gali saugiai ir efektyviai sublogti su ALMASED, taip pagerindami sveikatą, sumažindami cukraus kiekį kraujyje,

ALMASED DIETA:
ALMASED dieta yra suskirstyta į tris pagrindinius etapus.
Pirmasis etapas.
ALMASED geriama 3 dienas PUSRYČIAI+PIETŪS+VAKARIENĖ.
Daugiau nevalgoma nieko. Galima išgerti kavos su nedaug cukraus. Taip pat arbatos be cukraus, vanduo (ne mažiau 2 litrų skysčių per dieną), ir kiti nekoloringi gėrimai.

Antrasis etapas.
Šis etapas vadinamas mažinimo etapu. 3 valgymai per dieną – iš jų – 2 ALMASED. Pavz. Pusryčiai – ALMASED, pietūs – normalus (kuo mažiau koloringas, nedidelių porcijų) maistas. Vakarienė – ALMASED. (Vakarienė valgoma ne vėliau 2 val. Iki miego).
Šis etapas gali trukti gan ilgai, pavz. Iki norimo svorio netekimo.
Pietums rekomenduojama valgyti liesos mėsos (vištiena, žuvis), virtos daržovės ir kruopos. Negalima vartoti tešlos, cukraus, ryžių, baltos duonos, saldainių, pyragaičių, pernelyg perdirbtų pusgaminių, kepto maisto, koservantų. Išgerti ne mažiau 10 puodelių vandens per dieną.
Pav. Vištienos gabaliukas (apie delno dydžio, 1-2 puodeliai salotų su nedideliu kiekiu aliejaus ir acto, arba žalios daržovės. Vienas puodelis rudų ryžių ar bulvių.

Trečias etapas.
Tai priežiūros etapas. Šis etapas turi trukti ne mažiau 4-6 savaites. Valgoma ir toliau 3 kartus dienoje. ALMASED gali būti naudojamas tik vieną kartą.

Pasibaigus trims etapams, pradedama grįžti prie maisto. Galite valgyti visus maisto produktus, kurie jums patinka, bet neapsiryti. Užuot skaičiavę kolorijas, žiūrėkite riebumo. Per dieną neturite suvartoti daugiau nei 60 gr. Riebalų. Drąsiai valgykite vaisius, šviežias daržoves, mažo riebumo produktus.

Naudojimo instrukcija:
Vienam kokteiliui reikia 6-9 arbatinių šaukštelių miltelių. Užpilti galima drugnu vandeniu ar neriebiu pienu. Pagardinimui galima įdėti šiek tiek kakavos.
Aktyviai aportuojantiems rekomenduojama išgerti 7 arbatinių šaukštelių užpiltą kokteilį papildomai sporto dienomis.
ALMASED suteiks daugiau energijos, kadangi baltymų trūkumas, dažniausia tampa energijos stoka, pasireiškia nuovargiu, pasyvumu. Todėl, galima gerti ALMASED kaip energijos trūkumo panaikinimo preparatą (tam reiktų kas dieną išgerti 1-2 valgomuosius šaukštus ALMASED kokteilio).
Almased yra natūralus, jame nėra pridėtojo cukraus ar konservantų.
PASTABA: niekada neužpilti ALMASED su karštu vandeniu ar kitu skysčiu – taip yra sugriaunamos svarbios fermentuotų baltymų mišinio savybės.
NAUDOJANT ALMASED vengtina gerti daug kavos, arbatos su kofeinu, alkoholio, vaisių/daržovių sultis, naudoti cukrų.

ALMASED TURBO DIETA:
Turbo baltymų dieta – kai visi 3 valgiai pakeičiami ALMASED kokteiliu. Visa tai tęsiama 2 savaites. Po to pereinama prie kitų etapų.



 
Forumas » Sveikam kūne - graži siela.. » Sportas, dietos » Lieknėjimo preparatas ALMASED (ALMASED)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: