[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: galerija  
Forumas » Mūsų šventės » Kalėdos ir Kūčios » Kalėdinis scenarijus II (Kalėdinis scenarijus 2009)
Kalėdinis scenarijus II
galerijaData: Penktadienis, 2010-02-26, 11:01 AM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Kalėdinis vakarėlis ,,Raganų ir burtininkų suvažiavimas"

Scenarijus:

1. ĮĖJIMAS Į RAGANŲ IR BURTININKŲ SUVAŽIAVIMĄ.

Norint patekti į TAMSOS ir MAGIJOS valdovų - RAGANŲ IR BURTININKŲ SUVAŽIAVIMĄ būtina pereiti šį magišką tiltelį, jungiantį šiapusinį pasaulį ir anapusinį. Prašau eiti po vieną. (Einama per paruoštą medinę lentą lauke link patalpos, kur bus šventė, galima sugalvoti įvairiausių kitų kliūčių, kurias reikia pereiti iki patalpos).

Įėjus į patalpą: Dabar reikia išgerti stebuklingo gėrimo (stikliukas gėrimo BOOM be užsigėrimo), kuris padės transformuotis į tikrąjį savo pavidalą.

Išgėrę, turite apsisukti 5 kartus aplink save. Tai apsaugos jus nuo ano pasaulio likusių energijų.

O dabar prašome pasirašyti dalyvių knygoje. Turite pasirašyti savo vardą ir pavardę, kurią turėjote aname pasaulyje. Bet viena sąlyga – pasirašyti reikia kaire ranka!
su kaire ranka užrašomas vardas ir parašas.
Kai visa tai atliekama, galima užimti sėdimą padėtį.

Visiems susėdus:

2. PASISVEIKINIMAS.

Labas vakaras,
SVEIKI ATVYKĘ visi į TAMSOS ir MAGIJOS valdovų - RAGANŲ IR BURTININKŲ SUVAŽIAVIMĄ!

3. PRISISTATYMAS.

Kadangi visi esame atvykę iš įvairiausių kraštų, vietovių, iš tolimųjų šalių, mietų, kaimelių....jūrų marių....todėl pirmiausia kviečiu visus prisistatyti ir papasakoti šiek tiek apie save.

Pirmiausia, prisistatysiu pati. Esu Ragana Abadona. Mano vardas reiškia GRIOVĖJA. Aš ragana, karaliaujanti nakties, tamsos ir žiemos pasaulyje. Laikotarpis tarp mirties ir gyvenimo taip pat priklauso man. Esu labai pavojinga ir galinga, galiu sutraukti į kamuolį, sumaišyti protą, pakenkti , paversti jaunikius vilkais ir šunimis, atimti karvėms pieną, braukdama marškomis ar rankšluosčiais po rasą, - brandą iš javų, nukirpti avims vilnas iš paausių ir jas uždegus užleisti marą, galiu užtemdyti net saulę, užstoti ją su šluota.
Esu Ragana Griovėja, visų blogių, visų raganų, raganių, blogųjų burtininkų globėja... Šį vakarą, esu paruošusi jums įvairių pamokų, siurprizų ir linksmybių...bet pirmiausia, visi prisistatykite.

Visi prisistato (pasirodymai pavienių asmenų arba grupių). 
galerijaData: Penktadienis, 2010-02-26, 11:07 AM | Žinutė # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
4. VERTIMAS RAGANOMIS IR BURTININKAIS.

Kaip matau, dauguma per daug adaptavosi į žmonių gyvenimą.... ir jiems nepavyko atgauti tikrąjį pavidalą...o gal jie per mažai stengėsi.... Kokia nelaimė ir gėda žiūrėti į jus.... Tai yra begalo didelis nusižengimas ir nepaklusimas tamsos ir magijos jėgoms! Ką gi, nieko nelieka, kaip ištaisyti šią klaidą. Kviečiu visus, kurie likote paprastais mirtingaisiais....

sunešti dėžes, kuriose indai su tam tikru turiniu.

1) Šioje dėžėje yra visų žmonių snargliai...., kad nenorėtum būti toks kaip jie...,kad atvirstum į raganių ar burtininką. Turi įkišti į dėžę ranką, ir pamaišyti ten esančius vėmalus. (Kiaušinių žalių turinys).
2) Čia yra lavonų kaulai, dar šiek tiek drėgni, tai tam, kad suprastum, jog jie mirtingi, o tu gali būti nemirtingas (Konkorėžiai suskaldyti).
3) Tai yra žmonių išmatos, mums nemirtinguosius, tokie dalykai nekankina! (šlapias molis, smėlis.
4) Čia yra vėmalai (koks kečiupas su gabaliukais maisto).
5) Čia yra šlapimas, kuriame nuo senumo ir stovėjimo, jau formuojasi akmenai (vanduo su smėliu).

5. SUVAŽIAVIMO DALYVIŲ KRIKŠTAS.

O dabar, kai visi vėl tapo tuo kuo turi būti, atliksime visų Raganų ir Burtininkų krikštą!
Prašau susėsti visi (sudėti kėdes ir susodinti vorele).

Vakar, naktį, 12 valandą, nugalabijau pasaulyje blogiausią žmogų, jis buvo vardu Džosefas. Jis buvo mano globotinis, pats blogiausias, pats klastūniškiausias, jis kenkė visiems, žudė žmones, gyvūnus, kas pasimaišydavo jam po kojomis, mirdavo agonijoje. Vakar, magišką valandą aš jį paaukojau dėl JŪSŲ! Dabar kiekvienas įgis šio žmogaus galių, jo sukauptų emocijų, blogio ir taps tikra RAGANA ir BURTININKU! 
galerijaData: Penktadienis, 2010-02-26, 11:07 AM | Žinutė # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
1) (apsimaunu vienkartines pirštines, pasiimu vienkartinį puodelį, užrišamos žmogaus akys).
Kadangi Džosefas buvo labai blogas ir klastingas, ragauk smegenų, dar šiltų, suteiks jos tau stiprybės ir jėgų! (graikiškas riešutas). Duodama į burną. Po to atrišamos akys, užrišamos kitam dalyviui.
2) Valgyk jo kairę akį, ji taip ir liko labai nustebus.....Akis suteiks budrumo tau... (sušaldyta uoga, alyvuogė)
3) Valgyk jo dešinę akį, kurioj neliko skausmo a nei kvapo... Bejausmis tapsi tu! (kitokia sušaldyta uoga, alyvuoge).
4) Valgyk plaukus jo, kraujyje išmirkusius... kadais jie plaikstės ore.... dabar jie leis pajusti tai, ko nejaučia kiti (spageti išvirti)
5) Paragauk kraujo lašų, tokių saldžių, tokių aštrių...Leis tau suprasti troškimus visų...(kečupas)
6) Imk kairę ausį, ji vis dar girdi, tavajai klausai sustiprėt padės (džiovintas vaisius).
7) Imk dešinę ausį, ji dar gyvam jam būnant buvo neprigirdinti, tačiau tavajam grožiui, suliepsnoti ji padės, ir tavo veidas visus aplinkinius nuo šios akimirkos pribloškiamai žavės (džiovintas vaisius).
8) Kadangį pakasiau aš Džosefą tą naktį po žeme, kad organai išliktų skalsūs ir neprarastų galių magiškų, šį vakarą išėmus pamačiau, kad kirminai jau ėmė griaužti kūną jo... Tad imki kirminą iš kūno, praryki. Suvalgęs jį tapsi kaip kirminas landus, kur panorėsi būsi tu, nors nieks tavęs toj vietoj nematys ...( guminukas)
9) Suvalgyk pirštą jo, pirštu šituo, krapštydavo nosės snarglius... Suteiks miklumo tau... (traški lazdelė)
10) suvalgyk nosį jo, ji stebuklinga ir galinga, padės užuosti ir skirti visus pasaulio kvapus.(virta bulvė)
11) Skanauki lūpų jo...jos taip ir liko nepaliestos....mylimo žmogaus...nes ką mylėjo, jau šiame pasaulyje neliko.... Suteiks tau galios atsispirti prieš kitų meilės kerus. (guminukas)
12) Paragauk kraujagyslių, kuriom tekėjo kraujas jo... Suvalgęs jas tu galėsi būti keliose vietose tuo pačiu metu, tai dovana... kurią šiandieną tau skiriu (makaronai tuščiaviduriai, nevirti).
13) Tau odą dovanoju jo.... dabar ji nelabai švari, po žemėmis gulėjo ji... Tačiau naudinga ji labai padės tau apsisaugoti nuo magijos kitų, nuodų ir pragaro velnių. (krabų lazdelė)
14) O tau skiriu aš Džosefo nagus, apdilusius, aplūžusius, pageltusius....tačiau stiprius, nė vienas nepraslys, kuris pakenkti tau norės, ne vienas blogio tau padaryti nesugebės. (lakštinis makaronas)
15) Tau kepenis skiriu, matau, kad ataity tau galios jų prireiks, pateksi pas pačių velnių, kurie nunuodyti tave ketins, kaip tik tos kepenys padės, ir panaikins visus nuodus.(arbūzas)
16) O tau dantis skiriu, šie dantys padės tau apsiginti nuo kitų... (tik tak)
17) liežuvis atiteko tau, o su juo kartu melo paslaptis skiriu...(sūris)
18) imk jo kūno mėsos šaltos, - iš tavo kūno sielą išvaduos, galėsi skrist laiku, keliauti praeitim, ir būtus įvykius pakeisti... (dešra)...
19) suvalgyk Džosefo karpą nuo nosės, jos galios padės tau kai iš mirties vaduosies (razina).
20) išgerk jo ašarų karčių, kurios iškrito, kai žudžiau aš jį peiliu...šios ašaros nuplaus tavus skausmus, tada, kai skauda ir sunku tau bus (sūrus vanduo).
21) suvalgyk kaulus jo senus, begalo būsi tu stiprus. (morka)
22) Šiuos inkstus dovanoju tau, jei kas užkeiks, ar burtus ims naudoti, jie kiaurai per tave praeis ir nepaliestas liksi. (kiwi)
23) Kadangi nervų suvalgyt neišeis, tai perduosiu aš juos savais keliais – šie nervai šalto proto tau suteiks (su plaktuku per kelėną)
24) Tau dovanoju žarnas, kurios galbūt nemalonaus skonio, kvapo ir vieta, kur jos buvojo... tačiau kad ir kaip nemalonu, jos tau suteiks visam gyvenimui galių nuostabių (ilgi guminukai)
25) Tau atiteko plaučiai, nuo šiol tau oras draugas bus, tu nekvėpavęs galėsi būti nors penkis metus. (zefyras)
26) Ragauk širdies, tik būki atsargus, nes dar ji suspurdės.... širdis šita 9 kart tau išgyventi ateity padės. (mėsa, vyniotinis) 
galerijaData: Penktadienis, 2010-02-26, 11:08 AM | Žinutė # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
6. PIRMASIS IŠBANDYMAS. BURTAI.

Jau tapote tikromis raganomis ir burtininkais Jūs, todėl dabar laukia pirmasis Jūsų išbandymas - bandysim pranašauti ateitį.
nuvedama prie dviejų katilų...
Dabar visi sustokite ratu, susikabinkite rankomis....
Visi susikabina rankomis.
Užmerkite akis ir apeikime ratą aplink.
Apeina ratą apie katilus.
Dabar po vieną, prašome išsitraukti iš abiejų katilų po lapelį. Viename katile yra surašyti vardai, kitame kortelės su juokingais paveikslėliais. Juos pažiūrėjus turite greitai ir aiškiai papasakoti, kas to žmogaus laukia 2010 metais. Kaip, pavyzdziui....jei paveikslėyje pavaizduoti girtuokliai gulintys ant suolelio, tai buriamajam pranašaujams girtuoklio gyvenimas ar pan. Pranašaujama kuo juokingiau ir išradingiau smile
Taip visi išsiburia.

7. ANTRASIS IŠBANDYMAS.

Dabar bus varžybos ir jūsų galių išbandymas.
Ant žemės sudedami apskritimai iškirpti iš popieriaus (vienu mažiau nei dalyvių)..
Ant žemės yra apsaugos ratai.Tai raganų ir burtininkų apsaugos zona. Kol gros muzika, visos raganos ir burtininkai prašau šokti rateliu, muzikai sustojus, privalote bėgti ir atsistoti į apsaugos zoną. Tas, kuris liks be apsaugos zonos, praras savo galias ir turės išgerti ,,eleksyro“ , jėgas atgaus, tačiau dalyvauti varžybose nebegalės.
Vienu apskritimu mažiau nei žaidžiančių dalyvių. Kam neužtenka tas netenka apsaugos ir iškrenta iš žaidimo. Išgeria ir sėdasi prie stalo.

8. ATEINANČIŲ METŲ PRANAŠYSTĖ.

Dabar bursimės, kokie ateinantys metai bus mums patiems. Prašau sustoti visi į eilutę. Uždegu 12 žvakių, kurios simbolizuoja vieną, kitų metų mėnesį. Pirma sausis, antra, vasaris ir t.t. Prašau po vieną peršokti per šias žvakes. Tos kurios neužges – bus ateinančiais metais laimingi mėnesiai.

9. KOMANDINIS IŠBANDYMAS.

Suskirstomos dvi grupės – moterų ir vyrų.
Vyrams paduodama užduotis, kuri yra voke. Duodama 10 min pasiruošimui. Vyrų grupė turi sušokti grupinį striptizo numerį su baleto elementais, pagal parinktą dainą.

Moterims atitenka pilvo šokio numeris.
Komandos ruošiasi po 10 minučių.

Arba parenkamos kelios dainos su juokingu tekstu, kurios ištraukiamos susiskirsčiusių grupių, duodamas tekstas, muzika, per 10 min. sukuriami vaizdo klipai ištrauktai daina.

10. STEBUKLINGO GĖRIMO GAMYBA.

Atsitiktinai suskirstomos kelios grupės.

Grupėms duodama po tuščią stiklinę. Pranešama, jog turi pagaminti kuo įvairesnį gėrimą iš alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, kuris atiteks kitai grupei. Apsikeitę gėrimais, grupės turės išgerti pagamintus gėrimus. Pabrėžiama, kad gali būti kuo stipresnis smile
Kai gėrimai pagaminami. Paskelbiama, kad pačios grupės turės išgerti ne kitos grupės gėrimą, o savo pačios gamintą. Kas greičiau išgeria, tas laimi.


11. APDOVANOJIMAI.

Pranešama, kad artėja 12 valanda. Todėl raganos ir burtininkai turi būti įvertinti ir apdovanoti. 
galerijaData: Penktadienis, 2010-02-26, 11:08 AM | Žinutė # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
Apdovanojimai:
1) originaliausias kostiumas
2) baisiausias kostiumas (personažas)
3) Šauniausias prisistatymas
4)Šauniausias pasirodymas
5)Stebuklingiausio gėrimo gamintojai
6)vikriausias raganius (-ė), burtininkas (ė)
7)Originaliausio rašto savininkas
8)Didžiausias užsispyrėlis
9)originaliausias ateities pranašas
10)laimingiausias 2010 metų raganius (a), burtininkas (ė)

visiems išdalinami dalyvio pažymėjimai.

12. PROGRAMOS PABAIGA.
Fejerverkai, paleidžiamas žibintas, kad ateinantys metai būtų laimingi. Geriamas šampanas.

13. ŠOKIAI POKIAI, PIRTIS.

REIKALINGI DAIKTAI:
1)lenta, perėjimui;
2)Degtinė BOOM;
3)Didelis lapas ir rašiklis vardams ir pavardėms.
4)Plakato su užrašu iš lauko pusės ,,Raganų ir burtininkų suvažiavimas“ įėjimas.
5)5 dėžės su indais (4 kiaušiniai žali; konkorėžiai, molis, žemės; produktai vėmalams; vanduo su akmenimis);
6)graikiškas riešutas;
7)sušaldyta uoga, alyvuogė;
8)spageti išvirti;
9)kečupas;
10)2 džiovintas vaisiai;
11) guminukas – kirminukas;
12)traški lazdelė;
13)guminukas lupos;
14)krabų lazdelė;
15)lakštinis makaronas;
16)arbūzas (kepenys);
17)makaronai tuščiaviduriai, nevirti;
18)virta bulvė;
19)(tik tak);
20)sūris;
21)dešra;
22)razina;
23)sūrus vanduo;
24)kiwi;
25)plaktukas per kelėną daužti;
26)ilgi guminukai;
27)zefyras;
28)mėsa, vyniotinis;
29)Lapeliai su vardais ir kortelės;
30)25 lapų apskritimai žaidimui.
31)12 žvakelių;
32)2 vokai su užduotimis moterims ir vyrams;
33)Diplomai. 
Forumas » Mūsų šventės » Kalėdos ir Kūčios » Kalėdinis scenarijus II (Kalėdinis scenarijus 2009)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: