[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: galerija  
Forumas » Mūsų šventės » Vakarėlių, švenčių idėjos, scenarijai » Žaidimai (Žaidimai)
Žaidimai
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 11:26 AM | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
ŽAIDIMAI:

1.Įdomios vietos.
Keliems žaidėjams (trims–penkiems) ant nugarų pakabinami vietų užrašai, pvz. „Viešnamis“, „Gėjų baras“, Tualetas“, „Pirtis“ ir pan. Po to žaidimo vedėjas kiekvieno iš jų klausia – „kodėl tau patinka ten lankytis?“, „kaip dažnai ten lankaisi?“, “ką ten veiki"?“, „kokį garsų asmenį norėtum kartu ten pasikviesti“ ir pan. Kitiems žaidėjams būna saldaus juoko.

2.Sukurk.
Vienas žaidėjas pasako sakinį, kurio pirmasis žodis prasideda raide A. Kitas turi jį pratęsti, pradėdamas sakinį žodžiu, kuris prasideda raide B. Taip žaidimas tęsiamas kol baigiama abėcėlė arba kas nors nesugalvoja, kaip pratęsti pasakojimą. Pvz. Aš išėjau į mišką. Bet pradėjo lyti. Cit pasakė kažkas, tupintis Po medžiu... Žaidimas gali būti žaidžiamas ir nebūtinai pratęsiant mintį abėcėline tvarka. Galima žaisti tiesiog kuo greičiau pratęsiant pirmojo žaidėjo pradėtą mintį. Taip sukuriamas improvizacinis kūrinys.

3.BALIONAI.
Reikia dviejų komandų. Prie kiekvieno žmogaus kojos pririšama Po 3-4 oro balionus. Užduotys pirmo turo: kojomis susprogdinti priešų balionus, bet išsaugoti savo. II turas: du paskutiniai likę žaidėjai kovoja vienas prieš kitą. Nepamirštamos linksmybės garantuotos.

4.Vaidinimas.
Iš svečių tarpo atrenkami penki - aštuoni dalyviai. Kiekvienam iš Jų priskiriamas tam tikras vaidmuo. Po trumpos repeticijos, kurios metu "aktoriams" paaiškinama ką turi daryti kiekvienas personažas, prasideda pagrindinis veiksmas. Renginio vedėjas skaito specialiai paruoštą scenarijų, tuo tarpu "aktoriai" tiksliai atlieka Jiems patikėtus vaidmenis. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 11:47 AM | Žinutė # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
5. Rungtis vyrams.
Į sceną pakviečiami trys vyrai. Kiekvienam iš Jų paskiriama apibrėžta vieta, į kurią, per nustatytą laiką (1-2 min.) reikia atnešti kiek įmanoma daugiau merginų. Laimi daugiausiai merginų atnešęs dalyvis.

6.Neišlieti nei lašo.
Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

7. Ant vienų lapelių surašomi žaidėjų vardai, pvz.: Julija, Martynas. Ant kitų lapelių surašomi kūno vietų pavadinimus pvz.: burna, koja. Ant trečių lapelių surašomi veiksmažodžiai, pvz.: paglostyti, pačiulpti. Jie sulankstomi ir sudedami tris skirtingus indus. Tada vienas žaidėjas traukia po lapelį iš visų indų ir sudaromas sakinys, ką reikia padaryti, pvz.: Lukas, ausis, palaižyti (Palaižyti Lukui ausį).

8. Žaidimas padės išjudinti svečius ir tuo pačiu išgerti. Reikalingos priemonės (priklauso nuo to, kiek bus komandų): butelių vienodai pripiltų (geriausias jų turinys būtų gėrimas su laipsniais), trumpikių (arba kokio nors kito apdaro) ir kėdžių. Suskirstomi dalyviai į grupes (po lygiai žmonių). Buteliai ant kėdžių, o dalyviai išsirikiuoja eilute už jų. Pirmiesiems žaidėjams duodamos trumpikės. Prasidėjus rungtynėms, jis turi užsimauti trumpikes, išgerti iš butelio ir nubėgti (apibėgti) iki taško A ir grįžti iki kito stovinčio žaidėjo ir nusimovęs trumpikes perduoti jam jas ir jis kartoja viską iš naujo. Paskutinysis dalyvis turi užbaigti butelį, kad jis būtų tuščias ir ne ankščiau (visi žaidėjai turi paragauti gėrimo). Laimi komanda, kuri pirma greičiausiai atlieką užduotį. 
galerijaData: Pirmadienis, 2009-08-31, 11:49 AM | Žinutė # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutė: 1751
Statusas: atsijungęs
9. Keliautojai dykumoje rado mirusia mergina. Ji yra visiškai nuoga, o rankoje laiko nulaužtą degtuką. Reikia atsakyti kaip ji mirė ir išaiškinti kodėl nuoga ir su nulaužtu degtuku rankoje.

Tai pirmiausiai kyla begale klausimu kaip ta mergina pateko i dykuma, kaip mirė, kodėl nuoga, ką darė su tuo degtuku ir reikia klausinėt visu į galva ateinančių klausimu, o vedantysis turi atsakinėti:
Ar mergina buvo pasmaugta? Ne
Ar užtroško? Ne
Ar į dykuma atvažiavo su masina? Ne
Su kupranugariu? Ne
Atskrido? Taip!
Lėktuvu? Ne
Oro balionu? Taip
Iškrito iš oro baliono? Hmm.. arti tiesos.
Iššoko iš baliono? Taip
Tai jai liepė kas nors iššokti? Ne
Ar ji viena skrido oro balionu? Ne
Ar kartu su ja skrido jos vyras ar koks giminaitis? Nesvarbu, su istorija nesusiję
Ar ji buvo pagrobta? Ne
Kodėl ji nuoga? Ar savu noru nusirengė? Taip

Va taip klausinėja klausinėja detektyvai ir po ilgu mąstymu išsprendžia visą istoriją kaip buvo:
Kad grupelė žmonių skrido oro balionu virs dykumos ir jiems pradėjo trūkti kuro, vis žemiau ir žemiau skrido ir bijojo nukristi į ta begalinę dykumą. Tuomet visi keleiviai nusirenginėti drabužius ir juos išmesti. Tačiau tai padėjo tik trumpam laikui, tuomet sugalvojo kiekvienas traukti degtuką, kas ištraukia nulaužtą, tas turi iššokti iš baliono. Tas nelaimingas degtukas teko merginai, kuri nuoga iššoko iš baliono ir užsimušė. Taip ją ir rado užklydę keliautojai.

10. Istorija II.Į barą užėjo du vyrai ir užsisakė po tokį patį gėrimą su ledukais. Abudu išgėrė. Vienas vyras po to mirė, o kitam nenutiko nieko. Kaip tai paaiškinti?

Atsakymas: Abu vyrai nuėjo į tą patį barą, užsisakė po tokį patį gėrimą su ledukais. Visa esme tame, kad ledukai buvo uzžnuodyti. Vienas vyras ta gėrimą išgeėrė greitai ir ledukai nespėjo ištirpti, liko ant dugno. O kitas vyras gere lėtai, ledukai ištirpo ir jis mirtinai nusinuodijo.

11. Istorija III. Vyriškis nuėjo į restoraną ir paprašė, kad jam atneštų keptą žuvėdrą. Paragavo šio patiekalo, išėjo iš restorano ir nusišovė. Kodėl jis taip pasielgė?

Atsakymas: plaukė laivas ir pradėjo skęsti. Grupė keleivių išsigelbėjo, bet buvo nublokšti į negyvenamą salą. Toje saloje atsidūrė ir vyras su žmona. Ryte vyras atsikelia ir žiūri, kad visi kažką skaniai valgo. Jis irgi paragauja ir paklausia kieno čia mėsa? Bendrakeleiviai atsako: tai kepta žuvėdra. Paskui vyras pasigenda savo žmonos. Jam paaiškina, kad žmona kažkur dingo ar tai paskendo. Po kiek laiko gelbėtojai randa saloje tuos žmones ir parveža namo. Vyras iškart nueina į restoraną ir užsisako keptą žuvėdrą. Jam patiekia kaip prašė ir jis atsikandęs vieną kąsnį supranta, kad tada saloj valgė visai ne žuvėdros mėsą. Jis neištveria ir išėjęs nusišauna.

12. Istorija IV. Dykumoje rasti du vyriškiai. Vienas iš jų gyvas, net nesusižeidęs, o kitas - miręs. Abu vyriškiai turėjo po kuprine. Pirmojo kuprinė atidaryta ir pustuštė, o antrojo, to mirusio - pilna ir užsegta. Klausimas: kas yra kuprinėje?

Kuprinėje yra parašiutas, kuris neišsiskleidė. Pirmojo vyro parašiutas išsiskleidė ir ji tuščia, o antrojo neišsiskleidė, todėl vyras žuvo, o kuprinė pilna ir užsegta.

13. Istorija V. Policija kambaryje aptiko nužudyto vyriškio lavoną. Šalia numestas tuščias termosas. Reikia atsakyti kaip buvo nužudytas vyras.

Kadangi žudikas nenorėjo palikti nusikaltimo žymių ir nusikaltimo įrankio, tai termose atsinešė smailų varveklį ir juo nudūrė savo auką. Žudikas pabėgo, varveklis ištirpo. O kambaryje liko tik tuščias termosas ir lavonas. 
Forumas » Mūsų šventės » Vakarėlių, švenčių idėjos, scenarijai » Žaidimai (Žaidimai)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: